Tanie i profesjonalne strony internetowe dla firm

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś o stworzeniu strony internetowej dla swojej firmy, to warto zapoznać się z ofertą Petite Pages. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która szybko, sprawnie i solidnie zaprojektuje stronę www pod indywidualne potrzeby.

Wykonujemy bezpłatną wycenę i proponujemy najtańsze oraz najlepsze rozwiązania. Nasze strony internetowe są oparte o system zarządzania treścią WordPress, co jest gwarancją jakości i łatwej obsługi. System ten posiada ponad 1/3 wszystkich stron w internecie, co jest ogromną liczbą i jego popularność mówi sama za siebie.

Co jest ważne przy tworzeniu profesjonalnej strony internetowej?

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć projekt strony www, to skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i podpowiemy, a także przedstawimy w jaki sposób przebiega cały proces projektowania strony internetowej.

Najpierw powinieneś mieć swój własny gust oraz wstępne treści. Gust jest potrzebny byś mógł nam przedstawić, jak ma wyglądać twoja strona internetowa lub jaką ma przypominać. Najczęściej prosimy klientów o pokazanie paru stron www jakie im się podobają. Niekoniecznie musi być to konkurencja i niekoniecznie musi być to strona www niewielkiej działalności. Jesteśmy w stanie zainspirować się wyglądem nawet największych firm na rynku, a od ciebie potrzebujemy tylko punktu odniesienia.

Treści do strony internetowej pomogą nam stworzyć wstępny szkic, który następnie omawiamy sobie na żywo. Rozmowy są znacznie łatwiejsze, gdy jest już na co popatrzeć. Treści mogą być orientacyjne, rozpisane na kartce papieru albo w Wordzie – dla nas to bez znaczenia.

Im lepiej będziesz w stanie skonkretyzować o jaką stronę www Ci dokładnie chodzi, tym szybciej i sprawniej będzie przebiegać nasza współpraca.

Jak się rozliczamy za strony internetowe?

Rozliczenie następuje na podstawie faktury VAT lub umowy. W tej kwestii jesteśmy otarci i wybierzemy ten sposób, który najbardziej ci odpowiada. Najważniejsze jest to, że za stronę internetową płacisz dopiero, gdy będzie w 100% gotowa, a ty będziesz zadowolony z efektu. Nie pobieramy żadnych zaliczek bo wiemy, że wykonujemy solidną robotę tworząc tanie i profesjonalne strony internetowe dla firm. Tym sposobem możesz nam zaufać w ciemno!

Petite Pages to firma z charakterem, która do tworzenia profesjonalnych stron internetowych podchodzi z zacięciem godnym pasjonata, a nie rzemieślnika. O jakości Petite Pages świadczą przykładowe wykonane projekty stron internetowych, które można zobaczyć pod adresem: https://petitepages.pl/zrealizowane-projekty/

Jeżeli chcesz by profesjonalna strona internetowa była przygotowana pod ciebie, a nie pod gotowiec czy szablon, śmiało napisz lub zadzwoń. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, ale mamy klientów z całej polski. Wszelkimi informacjami wymieniamy się mailowo oraz telefonicznie.

Tanią i profesjonalną stronę www mogą mieć nie tylko giganci na rynku, ale także małe i średnie firmy. Czas realizacji wynosi zazwyczaj 1-2 tygodnie, więc pracujemy błyskawicznie. Jeżeli chciałbyś później wypromować swoją stronę internetową, to zajmujemy się również pozycjonowaniem, kampaniami AdWords oraz szeroko pojętym kreowaniem marki w internecie.